Hakkımızda

BİZ…

Ülkesine, mesleğine yatırım yapan, %100 YERLİ ÜRETİM sloganını şirket prensibi haline getirmiş,

Doğaya, insana saygılı,

Konusunda uzman, aidiyet duygusu ile hizmet kalitesini profesyonel kimliği ile birleştirmiş kadrosu ve 25 yılı aşkın tecrübesi ile sektörün öncü firmaların biri olduk.

Kentlerde doğanın izlerini bulabilmek, mekanlarda peyzaj alanlarını yaşamsal ihtiyaçlar ile birleştirmek, hacimsel olarak boşlukları doğru kullanmak, modern bir yaklaşımla yeniden yorumlamak gerekiyor.

Bu noktadan sonra bizim işimiz başlıyor;

Konut projelerinden, sosyal sorumluluk projelerine, spor sahalarına, millet bahçelerine, lüks otellere, otoyollara, devlet yollarına, kent parklarına, alışveriş merkezlerine, toplu konutlara kadar farklı ölçekli işlerde;

Yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamaları, bakım işleri, erozyon ve şev tutucu hücresel dolgu sistemi uygulamaları, biyolojik gölet uygulamaları, şelale ve dere uygulamaları, Hydroseeding ve Hydromulching uygulamaları hizmet alanlarımızda yer alıyor.

4 Mevsimin yaşandığı coğrafya ve alternatif klimatik koşullar ile genç ve çalışkan nüfus yapısına sahip ülkemizde MARMARA FİDANCILIK olarak kalite ve dürüstlük ilkelerimizden taviz vermeden çok daha fazla çalışmamız gerektiğini düşünüyor, iş verenlerimize çözüm odaklı, hızlı ve müşteri memnuniyetine dayalı sorunsuz taahhütler sunuyoruz.

ELCA (European Landscape Contractors Association / Avrupa Peyzaj Müteahhitleri Birliği), İTO (İstanbul Ticaret Odası), OAİB (Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri), MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği),  SÜSBİR (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) üyeliklerimiz bulunmaktadır.

 

 

,

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dokumanımızdan erişebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Yardım Hattı